libpanel main - en to el translation catalogue (30 entries)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
el: Το πρόχειρο «%s» δεν έχει αποθηκευτεί. Μπορεί να αποθηκευτεί ή να απορριφθεί.

en: Save or Discard Draft?
el: Αποθήκευση ή απόρριψη προχείρου;

en: _Discard
el: _Απόρριψη

en: _Save As…
el: _Αποθήκευση ως…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
el: Το "%s" περιέχει αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί. Οι αλλαγές μπορούν να αποθηκευτούν η να απορριφθούν.

en: Save or Discard Changes?
el: Αποθήκευση ή απόρριψη αλλαγών;

en: _Save
el: _Αποθήκευση

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
el: Ανοιχτά έγγραφα περιέχουν μη αποθηκευμένες αλλαγές. Οι αλλαγές μπορούν να αποθηκευτούν η να απορριφθούν.

en: _Discard All
el: _Απόρριψη όλων

en: _Cancel
el: _Ακύρωση

en: Open Pages
el: Άνοιγμα σελίδων

en: Frame
el: Πλαίσιο

en: Move Page _Left
el: Μετακίνηση σελίδας _αριστερά

en: Move Page _Right
el: Μετακίνηση σελίδας _δεξιά

en: Move Page _Up
el: Μετακίνηση σελίδας προς τα _επάνω

en: Move Page _Down
el: Μετακίνηση σελίδας προς τα _κάτω

en: Close All Pages
el: Κλείσιμο όλων των σελίδων

en: Close Frame
el: Κλείσιμο πλαισίου

en: Restore panel to previous location
el: Επαναφορά πίνακα στη προηγούμενη τοποθεσία

en: (new)
el: (νέο)

en: Only _Save Selected
el: Μόνο η _αποθήκευση είναι επιλεγμένη

en: Save All
el: Αποθήκευση όλων

en: Discard All
el: Απόρριψη όλων

en: Follow system style
el: Ακολουθήστε το στυλ του συστήματος

en: Light style
el: Φωτεινό στυλ

en: Dark style
el: Σκούρο στυλ

en: Toggle visibility of left panel
el: Εναλλαγή ορατότητας του αριστερού πίνακα

en: Toggle visibility of right panel
el: Εναλλαγή ορατότητας του δεξιού πίνακα

en: Toggle visibility of top panel
el: Εναλλαγή ορατότητας του πάνω πίνακα

en: Toggle visibility of bottom panel
el: Εναλλαγή ορατότητας του κάτω πίνακα
