libpanel main - en to uk translation catalogue (30 entries)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
uk: Чернетку «%s» не було збережено. Можна її зберегти або відкинути.

en: Save or Discard Draft?
uk: Зберегти чи відкинути чернетку?

en: _Discard
uk: _Відкинути

en: _Save As…
uk: Зберегти _як…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
uk: У «%s» містяться незбережені зміни. Зміни можна зберегти або відкинути.

en: Save or Discard Changes?
uk: Зберегти чи відкинути зміни?

en: _Save
uk: З_берегти

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
uk: У відкритих документах містяться незбережені зміни. Зміни можна зберегти або відкинути.

en: _Discard All
uk: Від_кинути усе

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Open Pages
uk: Відкриті сторінки

en: Frame
uk: Фрейм

en: Move Page _Left
uk: Пересунути сторінку _ліворуч

en: Move Page _Right
uk: Пересунути сторінку _праворуч

en: Move Page _Up
uk: Пересунути сторінку _вище

en: Move Page _Down
uk: Пересунути сторінку _нижче

en: Close All Pages
uk: Закрити усі сторінки

en: Close Frame
uk: Закрити блок

en: Restore panel to previous location
uk: Відновити попереднє розташування панелі

en: (new)
uk: (новий)

en: Only _Save Selected
uk: Збе_регти лише позначені

en: Save All
uk: Зберегти все

en: Discard All
uk: Відкинути усе

en: Follow system style
uk: Використовувати стиль системи

en: Light style
uk: Світлий стиль

en: Dark style
uk: Темний стиль

en: Toggle visibility of left panel
uk: Перемкнути видимість лівої панелі

en: Toggle visibility of right panel
uk: Перемкнути видимість правої панелі

en: Toggle visibility of top panel
uk: Перемкнути видимість верхньої панелі

en: Toggle visibility of bottom panel
uk: Перемкнути видимість нижньої панелі
