libpanel main - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
be: Адкрытыя старонкі

en: Frame
be: Фрэйм

en: Move Page _Left
be: Перамясціць старонку ў_лева

en: Move Page _Right
be: Перамясціць старонку ў_права

en: Move Page _Up
be: Перамясціць старонку ў_верх

en: Move Page _Down
be: Перамясціць старонку ў_ніз

en: Close All Pages
be: Закрыць усе старонкі

en: Close Frame
be: Закрыць фрэйм

en: Restore panel to previous location
be: Аднавіць папярэдняе размяшчэнне панэлі

en: (new)
be: (новы)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
be: Чарнавік «%s» не захаваны. Яго можна захаваць або скасаваць.

en: Save or Discard Draft?
be: Захаваць чарнавік ці скасаваць?

en: _Discard
be: _Скасаваць

en: _Save As…
be: _Захаваць як…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
be: «%s» змяшчае незахаваныя змены. Змены можна захаваць або скасаваць.

en: Save or Discard Changes?
be: Захаваць змены або скасаваць?

en: _Save
be: _Захаваць

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
be: Адкрытыя дакументы змяшчаюць незахаваныя змены. Змены можна захаваць або скасаваць.

en: Only _Save Selected
be: Захаваць толькі _выбраныя

en: Save All
be: Захаваць усе

en: Discard All
be: Скасаваць усе

en: _Cancel
be: _Адмена

en: Follow system style
be: Прытрымлівацца стылю сістэмы

en: Light style
be: Светлы стыль

en: Dark style
be: Цёмны стыль

en: Toggle visibility of left panel
be: Пераключыць бачнасць левай панэлі

en: Toggle visibility of right panel
be: Пераключыць бачнасць правай панэлі

en: Toggle visibility of top panel
be: Пераключыць бачнасць верхняй панэлі

en: Toggle visibility of bottom panel
be: Пераключыць бачнасць нижняй панэлі
