libpanel main - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
eo: Malfermi paĝojn

en: Frame
eo: Kadro

en: Move Page _Left
eo: Movi paĝon _maldekstren

en: Move Page _Right
eo: Movi paĝon _dekstren

en: Move Page _Up
eo: Movi paĝon _supren

en: Move Page _Down
eo: Movi paĝon malsu_pren

en: Close All Pages
eo: Fermi ĉiujn paĝojn

en: Close Frame
eo: Fermi kadraron

en: Restore panel to previous location
eo: Restaŭri panelon al antaŭa loko

en: (new)
eo: (nova)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
eo: La malneto “%s” ne estas konservita. Eblas konservi aŭ forĵeti ĝin.

en: Save or Discard Draft?
eo: Ĉu konservi aŭ forĵeti la malneton?

en: _Discard
eo: _Forĵeti

en: _Save As…
eo: Kon_servi kiel…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
eo: “%s” enhavas nekonservitajn ŝanĝojn. Eblas konservi aŭ forĵeti la ŝanĝojn.

en: Save or Discard Changes?
eo: Ĉu konservi aŭ forĵeti la ŝanĝojn?

en: _Save
eo: Kon_servi

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
eo: Malfermaj dokumentoj enhavas nekonservitajn ŝanĝojn. Eblas konservi aŭ forĵeti la ŝanĝojn.

en: Only _Save Selected
eo: Nur kon_servi elektitajn

en: Save All
eo: Konservi ĉiujn

en: Discard All
eo: Forĵeti ĉiujn

en: _Cancel
eo: _Nuligi

en: Follow system style
eo: Sekvi la stilon de la sistemo

en: Light style
eo: Hela stilo

en: Dark style
eo: Malhela stilo

en: Toggle visibility of left panel
eo: Ŝalti vidblecon de maldekstra panelo

en: Toggle visibility of right panel
eo: Ŝalti vidblecon de dekstra panelo

en: Toggle visibility of top panel
eo: Ŝalti vidblecon de supra panelo

en: Toggle visibility of bottom panel
eo: Ŝalti vidblecon de malsupra panelo
