libpanel main - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
fi: Avoimet sivut

en: Frame
fi: Kehys

en: Move Page _Left
fi: Siirrä sivu _vasemmalle

en: Move Page _Right
fi: Siirrä sivu _oikealle

en: Move Page _Up
fi: Siirrä sivu _ylös

en: Move Page _Down
fi: Siirrä sivu _alas

en: Close All Pages
fi: Sulje kaikki sivut

en: Close Frame
fi: Sulje kehys

en: Restore panel to previous location
fi: Palauta paneeli edelliseen sijaintiin

en: (new)
fi: (uusi)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
fi: Luonnosta “%s” ei ole tallennettu. Se on mahdollista tallentaa tai hylätä.

en: Save or Discard Draft?
fi: Tallennetaanko vai hylätäänkö luonnos?

en: _Discard
fi: _Hylkää

en: _Save As…
fi: _Tallenna nimellä…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fi: “%s” sisältää tallentamattomia muutoksia. Muutokset on mahdollista tallentaa tai hylätä.

en: Save or Discard Changes?
fi: Tallennetaanko vai hylätäänkö muutokset?

en: _Save
fi: _Tallenna

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fi: Avoimet asiakirjat sisältävät tallentamattomia muutoksia. Muutokset on mahdollista tallentaa tai hylätä.

en: Only _Save Selected
fi: Tallenna _vain valitut

en: Save All
fi: Tallenna kaikki

en: Discard All
fi: Hylkää kaikki

en: _Cancel
fi: _Peru

en: Follow system style
fi: Seuraa järjestelmän tyyliä

en: Light style
fi: Vaalea tyyli

en: Dark style
fi: Tumma tyyli

en: Toggle visibility of left panel
fi: Vasen sivupaneeli päällä/pois

en: Toggle visibility of right panel
fi: Oikea sivupaneeli päällä/pois

en: Toggle visibility of top panel
fi: Yläpaneeli päällä/pois

en: Toggle visibility of bottom panel
fi: Alapaneeli päällä/pois
