libpanel main - en to fur translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
fur: Vierç pagjinis

en: Frame
fur: Ricuadri

en: Move Page _Left
fur: Môf pagjine a çamp_e

en: Move Page _Right
fur: Môf pagjine a _diestre

en: Move Page _Up
fur: Môf pagjine in _sù

en: Move Page _Down
fur: Môf pagjine in _jù

en: Close All Pages
fur: Siere dutis lis pagjinis

en: Close Frame
fur: Siere ricuadri

en: Restore panel to previous location
fur: Ripristine il panel ae posizion precedente

en: (new)
fur: (gnûf)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
fur: Il stampon “%s” nol è stât salvât. Al è pussibil salvâlu o scartâlu.

en: Save or Discard Draft?
fur: Salvâ o scartâ il stampon?

en: _Discard
fur: _Scarte

en: _Save As…
fur: _Salve come…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fur: “%s” al conten modifichis che no son stadis salvadis. Al è pussibil salvâ o scartâ lis modifichis.

en: Save or Discard Changes?
fur: Salvâ o scartâ lis modifichis?

en: _Save
fur: _Salve

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
fur: Vierç i documents che a contegnin modifichis che no son stadis salvadis. Al è pussibil salvâ o scartâ lis modifichis.

en: Only _Save Selected
fur: _Salve dome i selezionâts

en: Save All
fur: Salve dut

en: Discard All
fur: Scarte dut

en: _Cancel
fur: _Anule

en: Follow system style
fur: Va daûr dal stîl di sisteme

en: Light style
fur: Stîl clâr

en: Dark style
fur: Stîl scûr

en: Toggle visibility of left panel
fur: Comute visibilitât dal panel di çampe

en: Toggle visibility of right panel
fur: Comute visibilitât dal panel di diestre

en: Toggle visibility of top panel
fur: Comute visibilitât dal panel superiôr

en: Toggle visibility of bottom panel
fur: Comute visibilitât dal panel inferiôr
