libpanel main - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
gl: Abrir páxinas

en: Frame
gl: Marco

en: Move Page _Left
gl: Mover a páxina á _esquerda

en: Move Page _Right
gl: Mover a páxina á _dereita

en: Move Page _Up
gl: Mover a páxina _arriba

en: Move Page _Down
gl: Mover a páxina _abaixo

en: Close All Pages
gl: Pechar todas as páxinas

en: Close Frame
gl: Pechar marco

en: Restore panel to previous location
gl: Restaurar o panel á localización anterior

en: (new)
gl: (novo)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
gl: O borrador «%s» non foi gardado. Pode gardalo ou rexeitalo.

en: Save or Discard Draft?
gl: Desexa gardar ou rexeitar borrador?

en: _Discard
gl: _Rexeitar

en: _Save As…
gl: _Gardar como…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
gl: «%s» contén cambios sen gardar. Os cambios poden gardarse ou rexeitarse.

en: Save or Discard Changes?
gl: Gardar ou rexeitar os cambios?

en: _Save
gl: _Gardar

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
gl: Abrir os documentos que conteñen cambios sen gardar. Os cambios poden gardarse ou rexeitarse.

en: Only _Save Selected
gl: Gardar só os _seleccionados

en: Save All
gl: Gardar todo

en: Discard All
gl: Rexeitar todo

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: Follow system style
gl: Seguir o estilo do sistema

en: Light style
gl: Estilo claro

en: Dark style
gl: Estilo escuro

en: Toggle visibility of left panel
gl: Trocar a visibilidade do panel esquerdo

en: Toggle visibility of right panel
gl: Trocar a visibilidade do panel dereito

en: Toggle visibility of top panel
gl: Trocar a visibilidade do panel superior

en: Toggle visibility of bottom panel
gl: Trocar a visibilidade do panel inferior
