libpanel main - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Open Pages
hr: Otvori stranice

en: Frame
hr: Okvir

en: Move Page _Left
hr: Pomakni stranicu _ulijevo

en: Move Page _Right
hr: Pomakni stranicu _udesno

en: Move Page _Up
hr: Pomakni stranicu _gore

en: Move Page _Down
hr: Pomakni stranicu _dolje

en: Close Frame
hr: Zatvori okvir

en: Restore panel to previous location
hr: Vrati panel na prijašnju lokaciju

en: (new)
hr: (novo)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
hr: Skica “%s” još nije spremljena. Može se spremiti ili odbaciti.

en: Save or Discard Draft?
hr: Spremi ili odbaci skicu?

en: _Discard
hr: _Odbaci

en: _Save As…
hr: _Spremi kao…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
hr: “%s” sadrži nespremljene promjene. Promjene se mogu spremiti ili odbaciti.

en: Save or Discard Changes?
hr: Spremi ili odbaci promjene?

en: _Save
hr: _Spremi

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
hr: Otvoreni dokumenti sadrže nespremljene promjene. Promjene se mogu spremiti ili odbaciti.

en: Only _Save Selected
hr: Spremi _samo odabrano

en: Save All
hr: Spremi sve

en: Discard All
hr: Odbaci sve

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: Follow system style
hr: Izgled sustava

en: Light style
hr: Svijetli izgled

en: Dark style
hr: Tamni izgled
