libpanel main - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
hu: Nyitott lapok

en: Frame
hu: Keret

en: Move Page _Left
hu: Lap mozgatása _balra

en: Move Page _Right
hu: Lap mozgatása j_obbra

en: Move Page _Up
hu: Lap mozgatása _fel

en: Move Page _Down
hu: Lap mozgatása _le

en: Close All Pages
hu: Összes lap bezárása

en: Close Frame
hu: Keret bezárása

en: Restore panel to previous location
hu: Panel visszaállítása az előző helyére

en: (new)
hu: (új)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
hu: A(z) „%s” piszkozat nem lett elmentve. Elmenthető vagy elvethető.

en: Save or Discard Draft?
hu: Menti vagy elveti a piszkozatot?

en: _Discard
hu: _Elvetés

en: _Save As…
hu: _Mentés másként…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
hu: A(z) „%s” mentetlen változtatásokat tartalmaz. A változtatások elmenthetők vagy elvethetők.

en: Save or Discard Changes?
hu: Menti vagy elveti a változtatásokat?

en: _Save
hu: _Mentés

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
hu: A megnyitott dokumentumok mentetlen változtatásokat tartalmaznak. A változtatások elmenthetők vagy elvethetők.

en: Only _Save Selected
hu: Csak a kijelöltek _mentése

en: Save All
hu: Összes mentése

en: Discard All
hu: Összes elvetése

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: Follow system style
hu: Rendszerstílus követése

en: Light style
hu: Világos stílus

en: Dark style
hu: Sötét stílus

en: Toggle visibility of left panel
hu: A bal panel láthatóságának ki- és bekapcsolása

en: Toggle visibility of right panel
hu: A jobb panel láthatóságának ki- és bekapcsolása

en: Toggle visibility of top panel
hu: A felső panel láthatóságának ki- és bekapcsolása

en: Toggle visibility of bottom panel
hu: Az alsó panel láthatóságának ki- és bekapcsolása
