libpanel main - en to ie translation catalogue (17 entries)

en: Open Pages
ie: Apertet págines

en: Frame
ie: Cadre

en: Move Page _Left
ie: Mover li págine a _levul

en: Move Page _Right
ie: Mover li págine a _dextri

en: Move Page _Up
ie: Mover li págine ad-_up

en: Move Page _Down
ie: Mover li págine a _bass

en: Close Frame
ie: Cluder li cadre

en: Restore panel to previous location
ie: Restituer li panel al su precedent position

en: (new)
ie: (nov)

en: _Save As…
ie: _Gardar quam…

en: _Save
ie: _Gardar

en: Only _Save Selected
ie: Gardar _solmen selectet

en: Save All
ie: Gardar omni

en: _Cancel
ie: A_nullar

en: Follow system style
ie: Stil de sistema

en: Light style
ie: Stil clar

en: Dark style
ie: Stil obscur
