libpanel main - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
lt: Atverti puslapius

en: Frame
lt: Kadras

en: Move Page _Left
lt: Eiti puslapiu _kairėn

en: Move Page _Right
lt: Eiti puslapiu _dešinėn

en: Move Page _Up
lt: Eiti puslapiu _aukštyn

en: Move Page _Down
lt: Eiti puslapiu že_myn

en: Close All Pages
lt: Užverti visus puslapius

en: Close Frame
lt: Užverti kadrą

en: Restore panel to previous location
lt: Grąžinti ankstesnę skydelio padėtį

en: (new)
lt: (naujas)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
lt: Juodraštis „%s“ neįrašytas. Jį galima įrašyti arba išmesti.

en: Save or Discard Draft?
lt: Įrašyti ar išmesti juodraštį?

en: _Discard
lt: _Išmesti

en: _Save As…
lt: Į_rašyti taip…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
lt: „%s“ yra neįrašytų pakeitimų. Pakeitimus galima įrašyti arba išmesti.

en: Save or Discard Changes?
lt: Įrašyti ar išmesti pakeitimus?

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
lt: Atvertuose dokumentuose yra neįrašytų pakeitimų. Pakeitimus galima įrašyti arba išmesti.

en: Only _Save Selected
lt: Į_rašyti tik pažymėtus

en: Save All
lt: Įrašyti visus

en: Discard All
lt: Išmesti visus

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Follow system style
lt: Sekti sistemos stiliumi

en: Light style
lt: Šviesus stilius

en: Dark style
lt: Tamsus stilius

en: Toggle visibility of left panel
lt: Perjungti kairiojo skydelio matomumą

en: Toggle visibility of right panel
lt: Perjungti dešiniojo skydelio matomumą

en: Toggle visibility of top panel
lt: Perjungti viršutinio skydelio matomumą

en: Toggle visibility of bottom panel
lt: Perjungti apatinio skydelio matomumą
