libpanel main - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
nl: Geopende pagina’s

en: Frame
nl: Kader

en: Move Page _Left
nl: Pagina naar _links verplaatsen

en: Move Page _Right
nl: Pagina naar _rechts verplaatsen

en: Move Page _Up
nl: Pagina naar _boven verplaatsen

en: Move Page _Down
nl: Pagina naar _onderen verplaatsen

en: Close All Pages
nl: Alle pagina’s sluiten

en: Close Frame
nl: Kader sluiten

en: Restore panel to previous location
nl: Paneel naar vorige locatie herstellen

en: (new)
nl: (nieuw)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
nl: Het concept ‘%s’ is niet opgeslagen. Het kan opgeslagen of verworpen worden.

en: Save or Discard Draft?
nl: Concept opslaan of verwerpen?

en: _Discard
nl: _Verwerpen

en: _Save As…
nl: Op_slaan als…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
nl: ‘%s’ bevat niet-opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen kunnen opgeslagen of verworpen worden.

en: Save or Discard Changes?
nl: Wijzigingen opslaan of verwerpen?

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
nl: Geopende documenten bevatten niet-opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen kunnen opgeslagen of verworpen worden.

en: Only _Save Selected
nl: Alleen geselecteerde op_slaan

en: Save All
nl: Alles opslaan

en: Discard All
nl: Alles verwerpen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Follow system style
nl: Systeemstijl volgen

en: Light style
nl: Lichte stijl

en: Dark style
nl: Donkere stijl

en: Toggle visibility of left panel
nl: Linkerpaneel aan-/uitzetten

en: Toggle visibility of right panel
nl: Rechterpaneel aan-/uitzetten

en: Toggle visibility of top panel
nl: Bovenpaneel aan-/uitzetten

en: Toggle visibility of bottom panel
nl: Onderpaneel aan-/uitzetten
