libpanel main - en to sl_SI translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
sl_SI: Odprte strani

en: Frame
sl_SI: Okno

en: Move Page _Left
sl_SI: Premakni stran _levo

en: Move Page _Right
sl_SI: Premakni stran _desno

en: Move Page _Up
sl_SI: Premakni stran _navzgor

en: Move Page _Down
sl_SI: Premakni stran _navzdol

en: Close All Pages
sl_SI: Zapri vse strani

en: Close Frame
sl_SI: Zapri okno

en: Restore panel to previous location
sl_SI: Obnovi pult na predhodno mesto

en: (new)
sl_SI: (novo)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
sl_SI: Osnutek »%s« ni shranjen. Lahko ga shranite ali zavržete.

en: Save or Discard Draft?
sl_SI: Ali želite shraniti ali zavreči osnutek?

en: _Discard
sl_SI: _Zavrzi

en: _Save As…
sl_SI: _Shrani kot …

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sl_SI: Dokument »%s« vsebuje spremembe, ki še niso shranjene. Lahko jih sprejmete ali zavržete.

en: Save or Discard Changes?
sl_SI: Ali želite shraniti ali zavreči spremembe?

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sl_SI: Odprti dokumenti vsebujejo spremembe, ki še niso shranjene. Lahko jih shranite ali zavržete.

en: Only _Save Selected
sl_SI: Shrani le _izbrano

en: Save All
sl_SI: Shrani vse

en: Discard All
sl_SI: Zavrzi vse

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Follow system style
sl_SI: Upoštevaj sistemski slog

en: Light style
sl_SI: Svetla tema

en: Dark style
sl_SI: Temna tema

en: Toggle visibility of left panel
sl_SI: Preklopi vidnost levega okna

en: Toggle visibility of right panel
sl_SI: Preklopi vidnost desnega okna

en: Toggle visibility of top panel
sl_SI: Preklopi vidnost zgornjega okna

en: Toggle visibility of bottom panel
sl_SI: Preklopi vidnost spodnjega okna
