libpanel main - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Open Pages
sr: Отвори странице

en: Frame
sr: Кадар

en: Move Page _Left
sr: Помери страницу _лево

en: Move Page _Right
sr: Помери страницу _десно

en: Move Page _Up
sr: Помери страницу _горе

en: Move Page _Down
sr: Помери страницу д_оле

en: Close All Pages
sr: Затвори све странице

en: Close Frame
sr: Затвори кадар

en: Restore panel to previous location
sr: Вратите панел на претходно место

en: (new)
sr: (ново)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
sr: Нацрт „%s“ није сачуван. Може бити сачуван или одбачен.

en: Save or Discard Draft?
sr: Да сачувам или одбацим нацрт?

en: _Discard
sr: _Одбаци

en: _Save As…
sr: _Сачувај као…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sr: „%s“ садржи несачуване измене. Измене се могу сачувати или одбацити.

en: Save or Discard Changes?
sr: Да сачувам или одбацим измене?

en: _Save
sr: _Сачувај

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sr: Отворени документи садрже несачуване измене. Измене се могу сачувати или одбацити.

en: Only _Save Selected
sr: _Сачувај само изабрано

en: Save All
sr: Сачувај све

en: Discard All
sr: Одбаци све

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: Follow system style
sr: Прати стил система

en: Light style
sr: Светли стил

en: Dark style
sr: Тамни стил
