libpanel main - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
sv: Öppna sidor

en: Frame
sv: Ram

en: Move Page _Left
sv: Flytta sida åt _vänster

en: Move Page _Right
sv: Flytta sida åt _höger

en: Move Page _Up
sv: Flytta sida _uppåt

en: Move Page _Down
sv: Flytta sida _nedåt

en: Close All Pages
sv: Stäng alla sidor

en: Close Frame
sv: Stäng ram

en: Restore panel to previous location
sv: Återställ panel till föregående plats

en: (new)
sv: (ny)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
sv: Utkastet ”%s” har inte sparats. Det kan sparas eller förkastas.

en: Save or Discard Draft?
sv: Spara eller förkasta utkast?

en: _Discard
sv: _Förkasta

en: _Save As…
sv: _Spara som…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sv: ”%s” innehåller osparade ändringar. Ändringar kan sparas eller förkastas.

en: Save or Discard Changes?
sv: Spara eller förkasta ändringar?

en: _Save
sv: _Spara

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
sv: Öppna dokument innehåller osparade ändringar. Ändringar kan sparas eller förkastas.

en: Only _Save Selected
sv: _Spara endast markerade

en: Save All
sv: Spara alla

en: Discard All
sv: Förkasta alla

en: _Cancel
sv: A_vbryt

en: Follow system style
sv: Följ systemets stil

en: Light style
sv: Ljus stil

en: Dark style
sv: Mörk stil

en: Toggle visibility of left panel
sv: Växla synlighet för vänsterpanel

en: Toggle visibility of right panel
sv: Växla synlighet för högerpanel

en: Toggle visibility of top panel
sv: Växla synlighet för toppanel

en: Toggle visibility of bottom panel
sv: Växla synlighet för bottenpanel
