libpanel main - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
ca: Obre les pàgines

en: Frame
ca: Marc

en: Move Page _Left
ca: _Mou la pàgina cap a l'esquerra

en: Move Page _Right
ca: _Mou la pàgina cap a la dreta

en: Move Page _Up
ca: Mou la pàgina _amunt

en: Move Page _Down
ca: Mou la pàgina _avall

en: Close All Pages
ca: Tanca totes les pàgines

en: Close Frame
ca: Tanca el marc

en: Restore panel to previous location
ca: Restaura el plafó a la ubicació anterior

en: (new)
ca: (nou)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
ca: No s'ha desat l'esborrany «%s». Es pot desar o descartar.

en: Save or Discard Draft?
ca: Voleu desar o descartar l'esborrany?

en: _Discard
ca: _Descarta-ho

en: _Save As…
ca: _Anomena i desa…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
ca: «%s» conté canvis sense desar. Els canvis es poden desar o descartar.

en: Save or Discard Changes?
ca: Voleu desar o descartar els canvis?

en: _Save
ca: _Desa

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
ca: Els documents oberts contenen canvis sense desar. Els canvis es poden desar o descartar.

en: Only _Save Selected
ca: _Desa només els seleccionats

en: Save All
ca: Desa-ho tot

en: Discard All
ca: Descarta-ho tot

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: Follow system style
ca: Segueix l'estil del sistema

en: Light style
ca: Estil clar

en: Dark style
ca: Estil fosc

en: Toggle visibility of left panel
ca: Commuta la visibilitat del panell esquerre

en: Toggle visibility of right panel
ca: Commuta la visibilitat del panell dret

en: Toggle visibility of top panel
ca: Commuta la visibilitat del panell superior

en: Toggle visibility of bottom panel
ca: Commuta la visibilitat del panell inferior
