libpanel main - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
eu: Ireki orriak

en: Frame
eu: Markoa

en: Move Page _Left
eu: Eraman orria e_zkerrera

en: Move Page _Right
eu: Eraman orria e_skuinera

en: Move Page _Up
eu: Erama orria _gora

en: Move Page _Down
eu: Eraman orria _behera

en: Close All Pages
eu: Itxi orri guztiak

en: Close Frame
eu: Itxi markoa

en: Restore panel to previous location
eu: Leheneratu panela aurreko kokalekura

en: (new)
eu: (berria)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
eu: “%s” zirriborroa ez da gorde. Gorde edo baztertu egin daiteke.

en: Save or Discard Draft?
eu: Gorde ala baztertu zirriborroa?

en: _Discard
eu: _Baztertu

en: _Save As…
eu: Gorde _honela…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
eu: “%s” dokumentuak gorde gabeko aldaketak ditu. Aldaketak gorde edo baztertu egin daitezke.

en: Save or Discard Changes?
eu: Gorde ala baztertu aldaketak?

en: _Save
eu: _Gorde

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
eu: Dokumentu irekiek gorde gabeko aldaketak dituzte. Aldaketak gorde edo baztertu egin daitezke.

en: Only _Save Selected
eu: _Gorde hautatutakoak soilik

en: Save All
eu: Gorde dena

en: Discard All
eu: Baztertu dena

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: Follow system style
eu: Jarraitu sistemaren estiloa

en: Light style
eu: Estilo argia

en: Dark style
eu: Estilo iluna

en: Toggle visibility of left panel
eu: Txandakatu ezkerreko panelaren ikusgaitasuna

en: Toggle visibility of right panel
eu: Txandakatu eskuineko panelaren ikusgaitasuna

en: Toggle visibility of top panel
eu: Txandakatu goiko panelaren ikusgaitasuna

en: Toggle visibility of bottom panel
eu: Txandakatu beheko panelaren ikusgaitasuna
