libpanel main - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Open Pages
oc: Paginas dobèrtas

en: Frame
oc: Quadre

en: Move Page _Left
oc: Desplaçar la pagina cap a _esquèrra

en: Move Page _Right
oc: Desplaçar la pagina cap a _drecha

en: Move Page _Up
oc: Desplaçar la pagina _amont

en: Move Page _Down
oc: Desplaçar la pagina _aval

en: Close All Pages
oc: Tampar totas las paginas

en: Close Frame
oc: Tampar lo quadre

en: Restore panel to previous location
oc: Restaurar lo panèl a l’emplaçament precedent

en: (new)
oc: (nòu)

note: translators: %s is replaced with the document title
en: The draft “%s” has not been saved. It can be saved or discarded.
oc: Lo borrolhon « %s » es pas enregistrat. Se pòt enregistrar o ignorar.

en: Save or Discard Draft?
oc: Enregistrar o ignorar lo borrolhon ?

en: _Discard
oc: _Ignorar

en: _Save As…
oc: _Enregistrar jos…

note: translators: %s is replaced with the document title
en: “%s” contains unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
oc: « %s » conten de modificacions pas enregistradas. Pòdon èsser enregistradas o ignoradas.

en: Save or Discard Changes?
oc: Enregistrar o ignorar las modificacions ?

en: _Save
oc: _Enregistrar

en: Open documents contain unsaved changes. Changes can be saved or discarded.
oc: Los documents dobèrts contenon de modificacions pas enregistradas. Pòdon èsser enregistradas o ignoradas.

en: Only _Save Selected
oc: Enregistrar la _seleccion solament

en: Save All
oc: Enregistrar tot

en: Discard All
oc: _Tot ignorar

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: Follow system style
oc: Seguir lo tèma del sistèma

en: Light style
oc: Estil clar

en: Dark style
oc: Estil escur

en: Toggle visibility of left panel
oc: Alternar la visibilitat del panèl esquèrre

en: Toggle visibility of right panel
oc: Alternar la visibilitat del panèl drech

en: Toggle visibility of top panel
oc: Alternar la visibilitat del panèl superior

en: Toggle visibility of bottom panel
oc: Alternar la visibilitat del panèl inferior
