libpeas master - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Plugin Manager
ast: Xestor de complementos

en: Plugin Manager View
ast: Vista del xestor de complementos

note: Translators: Whether builtin plugins should appear in the view (property name)
en: Show Builtin
ast: Amosar incluyíos

en: View
ast: Ver

en: Dependency '%s' was not found
ast: Nun s'alcontró la dependencia «%s»

en: Dependency '%s' failed to load
ast: Falló al cargar la dependencia «%s»

en: Plugin loader '%s' was not found
ast: Nun s'alcontró'l cargador de complementu «%s»

en: Failed to load
ast: Falló al cargar

en: Additional plugins must be disabled
ast: Hai de desactivar complementos adicionales

en: The following plugins depend on '%s' and will also be disabled:
ast: Los siguientes complementos dependen de «%s» y tamién van desactivase:

en: Plugins
ast: Complementos

en: An additional plugin must be disabled
ast: Hai de desactivar un complementu adicional

en: The '%s' plugin depends on the '%s' plugin.
    If you disable '%s', '%s' will also be disabled.
ast: El complementu «%s» depende del complementu «%s».
    Si desactives «%s» tamién vas desactivar «%s».

en: Disable Plugins
ast: Desactivar complementos

en: There was an error displaying the help.
ast: Hebo un fallu al amosar l'ayuda.

en: _Enabled
ast: _Activáu

en: E_nable All
ast: A_ctivar toos

en: _Disable All
ast: _Desactivar toos

en: Enabled
ast: Activáu

en: Plugin
ast: Complementu

en: <b>The plugin '%s' could not be loaded</b>
    An error occurred: %s
ast: <b>Nun pudo cargase'l complementu «%s»</b>
    Hebo un fallu: %s

en: Run from build directory
ast: Executar dende la carpeta de construcción

en: - libpeas demo application
ast: - libpeas aplicación de demostración
