libpeas master - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Plugin Manager
et: Pluginahaldur

en: View
et: Vaade

en: Plugin Manager View
et: Pluginahalduri vaade

note: Translators: Whether builtin plugins should appear in the view (property name)
en: Show Builtin
et: Sisseehitatuid kuvatakse

en: Dependency '%s' was not found
et: Sõltuvust '%s' ei leitud

en: Dependency '%s' failed to load
et: Sõltuvuse '%s' laadimine nurjus

en: Plugin loader '%s' was not found
et: Plugina laadijat '%s' ei leitud

en: Failed to load
et: Laadimine nurjus

en: Additional plugins must be disabled
et: Lisapluginad tuleb keelata

en: The following plugins depend on '%s' and will also be disabled:
et: Järgnevad pluginad, mis sõltuvad pluginast '%s' keelatakse samuti:

en: Plugins
et: Pluginad

en: An additional plugin must be disabled
et: Veel pluginaid tuleb keelata

en: The '%s' plugin depends on the '%s' plugin.
    If you disable '%s', '%s' will also be disabled.
et: Plugin '%s' sõltub pluginast '%s'.
    Kui sa keelad plugina '%s', keelatakse
    ka '%s'.

en: Disable Plugins
et: Pluginate keelamine

en: There was an error displaying the help.
et: Abi kuvamisel esines viga.

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Enabled
et: _Lubatud

en: E_nable All
et: _Luba kõik

en: _Disable All
et: _Keela kõik

en: Enabled
et: Lubatud

en: <b>The plugin '%s' could not be loaded</b>
    An error occurred: %s
et: <b>Pluginat '%s' polnud võimalik laadida</b>
    Esines viga: %s

en: Run from build directory
et: Käivitamine kompileerimise kataloogist

en: - libpeas demo application
et: - libpeas demorakendus
