libpeas master - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
eu: Ez da “%s” mendekotasuna aurkitu

en: Dependency “%s” failed to load
eu: Huts egin du “%s” mendekotasuna kargatzeak

en: Plugin loader “%s” was not found
eu: Ez da “%s” pluginen kargatzailea aurkitu

en: Failed to load
eu: Huts egin du kargatzean

en: Additional plugins must be disabled
eu: Plugin gehigarriak desgaitu egin behar dira

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
eu: Plugin hauek “%s”(r)en mendekoak dira eta desgaitu egin behar dira:

en: Plugins
eu: Pluginak

en: An additional plugin must be disabled
eu: Plugin gehigarri bat desgaitu egin behar da

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
eu: “%s” plugina “%s” pluginaren mendekoa da.
    “%s” desgaitzen baduzu, “%s” ere desgaituko da.

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: Disable Plugins
eu: Desgaitu plugina

en: There was an error displaying the help.
eu: Errorea gertatu da laguntza bistaratzean.

en: _Close
eu: It_xi

en: _Help
eu: _Laguntza

en: Pr_eferences
eu: _Hobespenak

en: _About
eu: Honi _buruz

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _Enabled
eu: _Gaituta

en: E_nable All
eu: _Gaitu denak

en: _Disable All
eu: _Desgaitu denak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Plugin
eu: Plugina

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
eu: Ezin izan da “%s” plugina kargatu

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
eu: Errorea gertatu da: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
eu: Exekutatu konpilazioko direktoriotik

en: _Quit
eu: I_rten

en: — libpeas demo application
eu: — libpeas erakusketako aplikazioa

en: About
eu: Honi buruz

en: Preferences
eu: Hobespenak
