libpeas - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Dependency “%s” was not found
he: ‏„%s” הנדרש כתלות לא נמצא

en: Dependency “%s” failed to load
he: ארע כשל בטעינת ‏„%s” הנדרש כתלות

en: Plugin loader “%s” was not found
he: תוסף טעינה „%s” לא נמצא

en: Additional plugins must be disabled
he: יש לנטרל תוספים נוספים

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
he: התוספים הבאים תלויים ב־„%s” וינוטרלו גם הם:

en: Plugins
he: תוספים

en: An additional plugin must be disabled
he: יש לנטרל תוסף נוסף

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
he: התוסף „%s” תלוי בתוסף „%s”.
    אם התוסף „%s” ינוטרל אז ינוטרל גם התוסף „%s”.

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Disable Plugins
he: נטרול תוספים

en: There was an error displaying the help.
he: אירעה שגיאה בעת הצגת העזרה

en: _Close
he: _סגירה

en: _Help
he: _עזרה

en: Pr_eferences
he: ה_עדפות

en: _About
he: על _אודות:

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Enabled
he: מופ_על

en: E_nable All
he: ה_פעלת הכול

en: _Disable All
he: נטרול ה_כול

en: Enabled
he: מופעל

en: Plugin
he: תוסף

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
he: לא ניתן לטעון את התוסף „%s”

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
he: אירעה שגיאה: %s

en: _Quit
he: _יציאה

en: — libpeas demo application
he: — יישום ההדגמה של libpeas

en: About
he: על אודות

en: Preferences
he: העדפות
