libpeas master - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
lt: Priklausomybė „%s“ nerasta

en: Dependency “%s” failed to load
lt: Nepavyko įkelti priklausomybės „%s“

en: Plugin loader “%s” was not found
lt: Įskiepių įkėlėjas „%s“ nerastas

en: Failed to load
lt: Nepavyko įkelti

en: Additional plugins must be disabled
lt: Reikia išjungti papildomus įskiepius

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
lt: Šie įskiepiai priklauso nuo „%s“ ir taip pat bus išjungti:

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: An additional plugin must be disabled
lt: Papildomas įskiepis turi būti išjungtas

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
lt: Įskiepis „%s“  priklauso nuo įskiepio „%s“.
    Jei išjungsite „%s“, „%s“ taip pat bus išjungtas.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Disable Plugins
lt: Išjungti įskiepius

en: There was an error displaying the help.
lt: Kilo klaida rodant pagalbą.

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: Pr_eferences
lt: _Nuostatos

en: _About
lt: _Apie

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Enabled
lt: Į_jungtas

en: E_nable All
lt: Įjungti _visus

en: _Disable All
lt: _Išjungti visus

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Plugin
lt: Įskiepis

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
lt: Įskiepis „%s“ negali būti įkeltas

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
lt: Įvyko klaida: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
lt: Vykdyti iš kūrimo katalogo

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: — libpeas demo application
lt: – libpeas pavyzdinė programa

en: About
lt: Apie

en: Preferences
lt: Nuostatos
