libpeas master - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
cs: Závislost „%s“ nebyla nenalezena

en: Dependency “%s” failed to load
cs: Načtení závislosti „%s“ selhalo

en: Plugin loader “%s” was not found
cs: Program „%s“ pro načítání zásuvných modulů nebyl nalezen

en: Failed to load
cs: Selhalo načtení

en: Additional plugins must be disabled
cs: Je nutné zakázat další zásuvné moduly

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
cs: Následující zásuvné moduly závisí na „%s“ a budou rovněž zakázány:

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: An additional plugin must be disabled
cs: Je nutné zakázat další zásuvné moduly

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
cs: Zásuvný modul „%s“ závisí na zásuvném modulu „%s“.
    Pokud zakážete „%s“, bude rovněž zakázán „%s“.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Disable Plugins
cs: Zakázat zásuvné moduly

en: There was an error displaying the help.
cs: Vyskytla se chyba při zobrazení nápovědy.

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: Pr_eferences
cs: Př_edvolby

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Enabled
cs: Povol_en

en: E_nable All
cs: Po_volit vše

en: _Disable All
cs: Za_kázat vše

en: Enabled
cs: Povolen

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
cs: Zásuvný modul „%s“ nemohl být načten

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
cs: Vyskytla se chyba: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
cs: Spustit ze složky, ve které bylo sestaveno

en: _Quit
cs: U_končit

en: — libpeas demo application
cs: – ukázková aplikace ke knihovně libpeas

en: About
cs: O aplikaci

en: Preferences
cs: Předvolby
