libpeas 1.0 - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
el: Δε βρέθηκε η εξάρτηση «%s»

en: Dependency “%s” failed to load
el: Αποτυχία φόρτωσης της εξάρτησης «%s»

en: Plugin loader “%s” was not found
el: Δε βρέθηκε ο φορτωτής του προσθέτου «%s»

en: Failed to load
el: Αποτυχία φόρτωσης

en: Additional plugins must be disabled
el: Πρέπει να απενεργοποιηθούν επιπλέον πρόσθετα

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
el: Τα ακόλουθα πρόσθετα βασίζονται στο «%s» και θα απενεργοποιηθούν και αυτά:

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: An additional plugin must be disabled
el: Πρέπει να απενεργοποιηθεί ένα επιπλέον πρόσθετο

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
el: Το πρόσθετο «%s» εξαρτάται από το πρόσθετο «%s».
    Αν απενεργοποίησετε το «%s», θα απενεργοποιηθεί επίσης και το «%s».

en: _Cancel
el: _Aκύρωση

en: Disable Plugins
el: Απενεργοποίηση προσθέτων

en: There was an error displaying the help.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εμφάνιση της βοήθειας.

en: _Close
el: Κ_λείσιμο

en: _Help
el: Βοή_θεια

en: Pr_eferences
el: Προτιμήσ_εις

en: _About
el: Πε_ρί

en: _Preferences
el: _Προτιμήσεις

en: _Enabled
el: _Ενεργοποιημένο

en: E_nable All
el: Ε_νεργοποίηση όλων

en: _Disable All
el: Α_πενεργοποίηση όλων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Plugin
el: Πρόσθετο

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
el: Αδυναμία φόρτωσης του πρόσθετου «%s»

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
el: Προέκυψε ένα σφάλμα: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
el: Εκτέλεση από τον κατάλογο μεταγλώττισης

en: _Quit
el: Έ_ξοδος

en: — libpeas demo application
el: — εφαρμογή επίδειξης libpeas

en: About
el: Περί

en: Preferences
el: Προτιμήσεις
