libpeas master - en to fur translation catalogue (27 entries)

en: Dependency “%s” was not found
fur: La dipendence “%s” no je stade cjatade

en: Dependency “%s” failed to load
fur: No si è rivâts a cjamâ la dipendence “%s”

en: Plugin loader “%s” was not found
fur: Il cjariadôr dal plugin “%s” nol è stât cjatât

en: Failed to load
fur: Cjariament falît

en: Additional plugins must be disabled
fur: Si scugne disabilitâ i plugins adizionai

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
fur: I plugin chi sot a dipendin di “%s” e ancje a saran disabilitâts:

en: An additional plugin must be disabled
fur: Si scugne disabilitâ un plugin adizionâl

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
fur: Il plugin “%s” al dipent dal plugin “%s”.
    Se tu disabilitis “%s”, ancje “%s” al sarà disabilitât.

en: _Cancel
fur: _Anule

en: Disable Plugins
fur: Disabilite Plugins

en: There was an error displaying the help.
fur: Al è vignût fûr un erôr intant che si mostrave il jutori.

en: _Close
fur: _Siere

en: _Help
fur: _Jutori

en: Pr_eferences
fur: _Preferencis

en: _About
fur: _Informazions su...

en: _Preferences
fur: _Preferencis

en: _Enabled
fur: _Abilitât

en: E_nable All
fur: A_bilite Dut

en: _Disable All
fur: _Disabilite Dut

en: Enabled
fur: Abilitât

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
fur: Il plugin “%s” nol pues jessi cjariât

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
fur: Si è presentât un erôr: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
fur: Fâs partî dae cartele di costruzion

en: _Quit
fur: _Jes

en: — libpeas demo application
fur: — aplicazion dimostrative libpeas

en: About
fur: _Informazions

en: Preferences
fur: Preferencis
