libpeas - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
gl: Non foi posíbel atopar a dependencia «%s»

en: Dependency “%s” failed to load
gl: Produciuse un erro ao cargar a dependencia «%s»

en: Plugin loader “%s” was not found
gl: Non foi posíbel atopar o cargador do engadido «%s»

en: Failed to load
gl: Produciuse un erro ao cargar

en: Additional plugins must be disabled
gl: Débense desactivar os engadidos adicionais

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
gl: Os seguintes engadidos dependen de «%s» e tamén se desactivarán:

en: Plugins
gl: Engadidos

en: An additional plugin must be disabled
gl: Débese desactivar un engadido adicional

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
gl: O engadido «%s» depende do engadido «%s».
    Se desactiva «%s» tamén desactivará «%s».

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: Disable Plugins
gl: Desactivar engadidos

en: There was an error displaying the help.
gl: Produciuse un erro ao mostrar a axuda.

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Help
gl: _Axuda

en: Pr_eferences
gl: Pr_eferencias

en: _About
gl: _Sobre

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: _Enabled
gl: _Activado

en: E_nable All
gl: Ac_tivar todos

en: _Disable All
gl: _Desactivar todos

en: Enabled
gl: Activado

en: Plugin
gl: Engadido

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
gl: Non foi posíbel cargar o engadido «%s»

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
gl: Produciuse un erro:%s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
gl: Executar desde o cartafol de construción

en: _Quit
gl: _Saír

en: — libpeas demo application
gl: - aplicación de demostración de libpeas

en: About
gl: Sobre

en: Preferences
gl: Preferencias
