libpeas master - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
oc: Dependéncia « %s » introbabla

en: Dependency “%s” failed to load
oc: La dependéncia « %s » a pas pogut èsser cargada

en: Plugin loader “%s” was not found
oc: Lo cargador d'empeuton « %s » es pas estat trobat

en: Failed to load
oc: Fracàs de cargament

en: Additional plugins must be disabled
oc: D'empeutons suplementaris devon èsser desactivats

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
oc: Los empeutons seguents dependon de « %s » e seràn desactivats tanben :

en: Plugins
oc: Empeutons

en: An additional plugin must be disabled
oc: Un empeuton suplementari deu èsser desactivat

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
oc: L'empeuton « %s » depend de l'empeuton « %s ».
    Se desactivatz « %s », « %s » serà desactivat tanben.

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: Disable Plugins
oc: Desactivar los empeutons

en: There was an error displaying the help.
oc: Una error s'es produita pendent l'afichatge de l'ajuda.

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Help
oc: A_juda

en: Pr_eferences
oc: P_referéncias

en: _About
oc: A _prepaus

en: _Preferences
oc: _Preferéncias

en: _Enabled
oc: _Activat

en: E_nable All
oc: Activar _tot

en: _Disable All
oc: _Desactivar tot

en: Enabled
oc: Activat

en: Plugin
oc: Empeuton

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
oc: Cargament impossible de l'empeuton « %s »

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
oc: Una error s'es producha : %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
oc: Aviar a partir del repertòri de compilacion

en: _Quit
oc: _Quitar

en: — libpeas demo application
oc: — aplicacion demo libpeas

en: About
oc: A prepaus

en: Preferences
oc: Preferéncias
