libpeas - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
pl: Nie odnaleziono zależności „%s”

en: Dependency “%s” failed to load
pl: Wczytanie zależności „%s” się nie powiodło

en: Plugin loader “%s” was not found
pl: Nie odnaleziono programu wczytującego wtyczkę „%s”

en: Failed to load
pl: Wczytanie się nie powiodło

en: Additional plugins must be disabled
pl: Dodatkowe wtyczki muszą zostać wyłączone

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
pl: Te wtyczki zależą od „%s” i także zostaną wyłączone:

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: An additional plugin must be disabled
pl: Dodatkowa wtyczka musi zostać wyłączona

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
pl: Wtyczka „%s” zależy od wtyczki „%s”.
    Jeśli „%s” zostanie wyłączona, to „%s” także zostanie wyłączona.

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Disable Plugins
pl: Wyłącz wtyczki

en: There was an error displaying the help.
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania pomocy.

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Pr_eferences
pl: Pr_eferencje

en: _About
pl: _O wtyczce

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Enabled
pl: Włą_czona

en: E_nable All
pl: Włącz w_szystkie

en: _Disable All
pl: Wyłącz ws_zystkie

en: Enabled
pl: Włączona

en: Plugin
pl: Wtyczka

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
pl: Nie można wczytać wtyczki „%s”

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
pl: Wystąpił błąd: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
pl: Uruchamia z katalogu budowania

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: — libpeas demo application
pl: — program demonstracyjny biblioteki libpeas

en: About
pl: O wtyczce

en: Preferences
pl: Preferencje
