libpeas - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
sk: Nepodarilo sa nájsť závislosť „%s“

en: Dependency “%s” failed to load
sk: Nepodarilo sa načítať závislosť „%s“

en: Plugin loader “%s” was not found
sk: Nepodarilo sa nájsť „%s“, načítavač zásuvných modulov

en: Failed to load
sk: Zlyhalo načítavanie

en: Additional plugins must be disabled
sk: Doplnkové zásuvné moduly musia byť zakázané

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
sk: Následujúce zásuvné moduly závisia na „%s“ a budú tiež zakázané:

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: An additional plugin must be disabled
sk: Doplnkový zásuvný modul musí byť zakázaný

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
sk: Zásuvný modul „%s“ závisí na zásuvnom module „%s“.
    Ak zakážete „%s“, „%s“ bude tiež zakázaný.

en: _Cancel
sk: Z_rušiť

en: Disable Plugins
sk: Zakázať zásuvné moduly

en: There was an error displaying the help.
sk: Vyskytla sa chyba pri zobrazení pomocníka.

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Pr_eferences
sk: Nas_tavenia

en: _About
sk: _O zásuvnom module

en: _Preferences
sk: Nas_tavenia

en: _Enabled
sk: Povol_ený

en: E_nable All
sk: _Povoliť všetky

en: _Disable All
sk: _Zakázať všetky

en: Enabled
sk: Povolený

en: Plugin
sk: Zásuvný modul

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
sk: Zásuvný modul „%s“ sa nepodarilo načítať

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
sk: Vyskytla sa chyba: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
sk: Spustí z pracovného adresára

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: — libpeas demo application
sk: — predvádzacia aplikácia služby libpeas

en: About
sk: O zásuvnom module

en: Preferences
sk: Nastavenia
