libpeas master - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
fa: وابستگی «%s» پیدا نشد

en: Dependency “%s” failed to load
fa: بار کردن وابستگی «%s» شکست خورد

en: Plugin loader “%s” was not found
fa: بارکنندهٔ افزایهٔ «%s» پیدا نشد

en: Failed to load
fa: شکست در بار کردن

en: Additional plugins must be disabled
fa: افزایه‌های اضافی باید از کار بیفتند.

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
fa: افزایه‌های مقابل وابسته به «%s» بوده و آن‌ها نیز از کار خواهند افتاد:

en: Plugins
fa: افزایه‌ها

en: An additional plugin must be disabled
fa: یک افزایهٔ اضافی باید از کار بیفتد

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
fa: افزایهٔ «%s» وابسته به افزایهٔ «%s» است.
    اگر «%s» را از کار بیندازید، «%s» نیز از کار می‌افتد.

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Disable Plugins
fa: از کار انداختن افزایه‌ها

en: There was an error displaying the help.
fa: در نمایش راهنما خطابی وجود داشت.

en: _Close
fa: _بستن

en: _Help
fa: _راهنما

en: Pr_eferences
fa: _ترجیحات

en: _About
fa: _درباره

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _Enabled
fa: _به کار افتاده

en: E_nable All
fa: به کار انداختن _همه

en: _Disable All
fa: _از کار انداختن همه

en: Enabled
fa: به کار افتاده

en: Plugin
fa: افزایه

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
fa: امکان بار کردن افزایه «%s» نبود

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
fa: خطایی رخ داد: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
fa: اجرا از شاخهٔ ساخت

en: _Quit
fa: _خروج

en: — libpeas demo application
fa: — برنامه نمایشی libpeas

en: About
fa: درباره

en: Preferences
fa: ترجیحات
