libpeas - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
fi: Riippuvuutta “%s” ei löytynyt

en: Dependency “%s” failed to load
fi: Riippuvuuden “%s” lataaminen epäonnistui

en: Plugin loader “%s” was not found
fi: Liitännäislatainta “%s” ei löytynyt

en: Failed to load
fi: Lataaminen epäonnistui

en: Additional plugins must be disabled
fi: Ylimääräiset liitännäiset täytyy kytkeä pois käytöstä

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
fi: Seuraavat liitännäiset riippuvat liitännäisestä “%s” ja myös ne kytketään pois käytöstä:

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: An additional plugin must be disabled
fi: Ylimääräinen liitännäinen täytyy kytkeä pois käytöstä

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
fi: Liitännäinen “%s” riippuu liitännäisestä “%s”.
    Jos “%s” kytketään pois käytöstä, myös “%s” kytketään pois käytöstä.

en: _Cancel
fi: _Peru

en: Disable Plugins
fi: Kytke liitännäiset pois käytöstä

en: There was an error displaying the help.
fi: Tapahtui virhe ohjetta näytettäessä.

en: _Close
fi: _Sulje

en: _Help
fi: _Ohje

en: Pr_eferences
fi: _Asetukset

en: _About
fi: _Tietoja

en: _Preferences
fi: _Asetukset

en: _Enabled
fi: _Käytössä

en: E_nable All
fi: _Ota kaikki käyttöön

en: _Disable All
fi: _Kytke kaikki pois käytöstä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Plugin
fi: Liitännäinen

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
fi: Liitännäistä “%s” ei voitu ladata

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
fi: Tapahtui virhe: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
fi: Suorita käännöshakemistosta

en: _Quit
fi: _Lopeta

en: — libpeas demo application
fi: — libpeas-demosovellus

en: About
fi: Tietoja

en: Preferences
fi: Asetukset
