libpeas master - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
kk: "%s" тәуелділігі табылмады

en: Dependency “%s” failed to load
kk: "%s" тәуелділігін жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Plugin loader “%s” was not found
kk: "%s" плагиндер жүктеушісі табылмады

en: Failed to load
kk: Жүктелу сәтсіз

en: Additional plugins must be disabled
kk: Қосымша плагиндер сөндірілуі керек

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
kk: Келесі плагиндер "%s" плагиніне тәуелді, сондықтан сөндіріледі:

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: An additional plugin must be disabled
kk: Қосымша плагин сөндірілуі керек

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
kk: "%s" плагині "%s" плагине тәуелді.
    Егері сіз "%s" сөндірсеңіз, "%s" плагині де сөндіріледі.

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Disable Plugins
kk: Плагиндерді сөндіру

en: There was an error displaying the help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Help
kk: Кө_мек

en: Pr_eferences
kk: Ба_птаулар

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Enabled
kk: Іске қ_осулы

en: E_nable All
kk: Барлығын іске қ_осу

en: _Disable All
kk: Барлығын сөн_діру

en: Enabled
kk: Іске қосулы

en: Plugin
kk: Плагин

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
kk: "%s" плагинін жүктеу мүмкін емес

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
kk: Қате орын алды: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
kk: Жинау бумасынан жөнелту

en: _Quit
kk: _Шығу

en: — libpeas demo application
kk: — libpeas демо қолданбасы

en: About
kk: Осы туралы

en: Preferences
kk: Баптаулар
