libpeas - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
sr: Нисам нашао зависност „%s“

en: Dependency “%s” failed to load
sr: Нисам успео да учитам зависност „%s“

en: Plugin loader “%s” was not found
sr: Нисам нашао учитавача прикључака „%s“

en: Failed to load
sr: Нисам успео да учитам

en: Additional plugins must be disabled
sr: Додатни прикључци морају бити искључени

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
sr: Следећи прикључци зависе од „%s“ и такође ће бити искључени:

en: Plugins
sr: Прикључци

en: An additional plugin must be disabled
sr: Додатни прикључак мора бити искључен

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
sr: Прикључак „%s“ зависи од прикључка „%s“.
    Ако искључите „%s“, „%s“ ће такође бити искључен.

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: Disable Plugins
sr: Искључи прикључке

en: There was an error displaying the help.
sr: Дошло је до грешке приказивања помоћи.

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Help
sr: По_моћ

en: Pr_eferences
sr: _Поставке

en: _About
sr: _О програму

en: _Preferences
sr: _Поставке

en: _Enabled
sr: _Укључен

en: E_nable All
sr: У_кључи све

en: _Disable All
sr: И_скључи све

en: Enabled
sr: Укључен

en: Plugin
sr: Прикључак

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
sr: Не могу да учитам прикључак „%s“

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
sr: Дошло је до грешке: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
sr: Покрени из директоријума изградње

en: _Quit
sr: _Изађи

en: — libpeas demo application
sr: — демо програм библграшка (libpeas)

en: About
sr: О програму

en: Preferences
sr: Поставке
