libpeas - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Plugin Manager
ug: قىستۇرما باشقۇرغۇچ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Plugin Manager View
ug: قىستۇرما باشقۇرغۇ كۆرۈنۈشى

note: Translators: Whether builtin plugins should appear in the view (property name)
en: Show Builtin
ug: ئىچىگە قوشۇۋېتىلگىنى كۆرسەت

en: Dependency '%s' was not found
ug: ‹%s› دېگەن بېقىندى تېپىلمىدى

en: Dependency '%s' failed to load
ug: ‹%s› دېگەن بېقىندى نى يۈكلىيەلمىدى

en: Plugin loader '%s' was not found
ug: قىستۇرما يۈكلىگۈچ ‹%s›  تېپىلمىدى

en: Failed to load
ug: يۈكلەش مەغلۇپ بولدى

en: Additional plugins must be disabled
ug: قوشۇمچە قىستۇرمىلار چەكلىنىشى كېرەك

en: The following plugins depend on '%s' and will also be disabled:
ug: «%s» نىڭ بېقىنىدىغان تۆۋەندىكى قىستۇرمىلارمۇ چەكلىنىشى كېرەك:

en: Plugins
ug: قىستۇرما

en: An additional plugin must be disabled
ug: بىر قوشۇمچە قىستۇرما چەكلىنىشى كېرەك

en: The '%s' plugin depends on the '%s' plugin.
    If you disable '%s', '%s' will also be disabled.
ug: «%s» دېگەن قىستۇرما «%s» دېگەن قىستۇرمىغا بېقىنىدۇ.
    ئەگەر «%s» چەكلەنسە «%s» مۇ چەكلىنىدۇ.

en: Disable Plugins
ug: قىستۇرمىلارنى چەكلەش

en: There was an error displaying the help.
ug: ياردەم ھۆججىتىنى كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى.

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)

en: _Enabled
ug: قوزغىتىلغان(_E)

en: E_nable All
ug: ھەممىنى قوزغات(_E)

en: _Disable All
ug: ھەممىنى چەكلە(_D)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك قىلىنغان

en: Plugin
ug: قىستۇرما

en: <b>The plugin '%s' could not be loaded</b>
    An error occurred: %s
ug: <b>قىستۇرما ‹%s› نى يۈكلىگىلى بولمىدى</b>
    خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Run from build directory
ug: قۇرۇلغان مۇندەرىجىدىن ئىجرا قىل

en: - libpeas demo application
ug: - libpeas سىناق پروگراممىسى
