libpeas master - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
bg: Зависимостта „%s“ липсва

en: Dependency “%s” failed to load
bg: Зависимостта „%s“ не се зареди

en: Plugin loader “%s” was not found
bg: Модулът за зареждане на приставки „%s“ не бе открит

en: Failed to load
bg: Неуспешно зареждане

en: Additional plugins must be disabled
bg: Трябва да се изключат още приставки

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
bg: Следните приставки зависят от „%s“ и също ще бъдат изключени:

en: Plugins
bg: Приставки

en: An additional plugin must be disabled
bg: Още една приставка трябва да се изключи

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
bg: Приставката „%s“ зависи от „%s“.
    Ако изключите „%s“, „%s“ също ще бъде изключена.

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: Disable Plugins
bg: Изключване на приставки

en: There was an error displaying the help.
bg: Възникна грешка при показване на помощната документация.

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Help
bg: Помо_щ

en: Pr_eferences
bg: _Настройки

en: _About
bg: _Относно

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _Enabled
bg: _Включена

en: E_nable All
bg: В_ключване на всички

en: _Disable All
bg: _Изключване на всички

en: Enabled
bg: Включена

en: Plugin
bg: Приставка

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
bg: Приставката „%s“ не може да се зареди

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
bg: Възникна грешка: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
bg: Изпълнение от папката за компилиране

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: — libpeas demo application
bg: — демонстрационно приложение на libpeas

en: About
bg: Относно

en: Preferences
bg: Настройки
