libpeas master - en to sl_SI translation catalogue (29 entries)

en: Dependency “%s” was not found
sl_SI: Odvisnostega paketa »%s« ni mogoče najti.

en: Dependency “%s” failed to load
sl_SI: Odvisnostega paketa »%s« ni mogoče naložiti.

en: Plugin loader “%s” was not found
sl_SI: Nalagalnika vstavka »%s« ni mogoče najti.

en: Failed to load
sl_SI: Ni mogoče naložiti

en: Additional plugins must be disabled
sl_SI: Onemogočiti je treba tudi druge vstavke

en: The following plugins depend on “%s” and will also be disabled:
sl_SI: Navedeni vstavki so odvisni od vstavka »%s«, zato bodo onemogočeni:

en: Plugins
sl_SI: Vstavki

en: An additional plugin must be disabled
sl_SI: Onemogočiti je treba tudi drug vstavek

en: The “%s” plugin depends on the “%s” plugin.
    If you disable “%s”, “%s” will also be disabled.
sl_SI: Vstavek »%s« je odvisen od vstavka »%s«.
    V kolikor onemogočite »%s«, bo onemogočen tudi vstavek »%s«.

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Disable Plugins
sl_SI: Onemogoči vstavke

en: There was an error displaying the help.
sl_SI: Prišlo je do napake med prikazovanjem pomoči.

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: Pr_eferences
sl_SI: _Možnosti

en: _About
sl_SI: _O programu

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Enabled
sl_SI: _Omogočeno

en: E_nable All
sl_SI: Omogoči _vse

en: _Disable All
sl_SI: O_nemogoči vse

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Plugin
sl_SI: Vstavek

note: Avoid having markup in a translated string
en: The plugin “%s” could not be loaded
sl_SI: Vstavka »%s« ni mogoče naložiti.

note: Keep separate because some translations do special things * for the ':' and might accidentally not keep the space after it
en: An error occurred: %s
sl_SI: Prišlo je do napake: %s

note: Translators: The directory in which the demo program was compiled at
en: Run from build directory
sl_SI: Izvedi iz mape izgrajevanja

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: — libpeas demo application
sl_SI: – preizkusni program libpeas

en: About
sl_SI: O programu

en: Preferences
sl_SI: Možnosti
