libpeas master - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: There was an error displaying the help.
nds: Künn de Hölp nich opwiesen.

en: C_onfigure
nds: K_onfigureren

en: _About
nds: _Över

en: _Enabled
nds: Aktiv_ert

en: E_nable All
nds: Allens aktivere_n

en: _Disable All
nds: Allens _deaktiveren

en: Enabled
nds: Aktivert

en: Run from build directory
nds: Ut Erstellensverteeknis lööpen laten

en: - libpeas demo application
nds: - libpeas Demonstratschoonsprogramm
