libplasma - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: More actions
ca: Més accions

[ctx: @action:button]
en: Collapse
ca: Redueix

[ctx: @action:button]
en: Expand
ca: Expandeix

en: Password
ca: Contrasenya

en: Search…
ca: Cerca…

en: Search
ca: Cerca

en: Clear search
ca: Neteja la cerca

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Activate %1 Widget
ca: Activa el giny %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove %1
ca: Elimina %1

en: Enter Edit Mode
ca: Entra en el mode d'edició

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Configure %1...
ca: Configura %1...

en: Lock Widgets
ca: Bloqueja els ginys

en: Unlock Widgets
ca: Desbloqueja els ginys

en: Exit Edit Mode
ca: Surt del mode d'edició

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
ca: Determina si s'ha de crear o no una memòria cau al disc per al tema.

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: The maximum size of the on-disk Theme cache in kilobytes. Note that these files are sparse files, so the maximum size may not be used. Setting a larger size is therefore often quite safe.
ca: La mida màxima de la memòria cau al disc per al tema en kilobytes. Cal tenir en compte que aquests fitxers són fitxers dispersos, per tant, gairebé no s'usarà la mida màxima. Per consegüent, es força segur definir una mida gran.

en: Show Alternatives...
ca: Mostra les alternatives...

en: Widget Removed
ca: S'ha eliminat el giny

en: The widget "%1" has been removed.
ca: S'ha eliminat el giny «%1».

en: Panel Removed
ca: S'ha eliminat el plafó

en: A panel has been removed.
ca: S'ha eliminat un plafó.

en: Desktop Removed
ca: S'ha eliminat l'escriptori

en: A desktop has been removed.
ca: S'ha eliminat un escriptori.

en: Undo
ca: Desfés

en: Widget Settings
ca: Configuració del giny

en: Remove this Widget
ca: Suprimeix aquest giny

en: Remove this Panel
ca: Elimina aquest plafó

en: Remove this Activity
ca: Elimina aquesta activitat

en: Activity Settings
ca: Configuració de l'activitat

en: Add or Manage Widgets…
ca: Afegeix o gestiona ginys…

en: Could not find requested component: %1
ca: No s'ha pogut trobar el component sol·licitat: %1

en: The root item of %1 must be of type ContainmentItem
ca: L'element arrel de %1 cal que sigui del tipus ContainmentItem

en: The root item of %1 must be of type PlasmoidItem
ca: L'element arrel de %1 cal que sigui del tipus PlasmoidItem

en: Unknown Applet
ca: Miniaplicació desconeguda

en: This Widget was written for an unknown older version of Plasma and is not compatible with Plasma %1. Please contact the widget's author for an updated version.
ca: Aquest giny s'ha escrit per a una versió antiga desconeguda del Plasma i no és compatible amb el Plasma %1. Poseu-vos en contacte amb l'autor del giny per a una versió actualitzada.

en: %1 is not compatible with Plasma %2
ca: %1 no és compatible amb el Plasma %2

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please contact the widget's author for an updated version.
ca: Aquest giny s'ha escrit per al Plasma %1 i no és compatible amb el Plasma %2. Poseu-vos en contacte amb l'autor del giny per a una versió actualitzada.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please update Plasma in order to use the widget.
ca: Aquest giny s'ha escrit per al Plasma %1 i no és compatible amb el Plasma %2. Actualitzeu el Plasma per tal de fer servir el giny.

en: Sorry! There was an error loading %1.
ca: S'ha produït un error en carregar %1.

en: Error loading QML file: %1 %2
ca: Error en carregar el fitxer QML: %1 %2

en: Error loading Applet: package %1 does not exist.
ca: Error en carregar la miniaplicació: el paquet %1 no existeix.

en: %1 — %2 Settings
ca: %1 — Configuració de %2

en: %1 Settings
ca: Configuració de %1

en: Plasma Package
ca: Paquet del Plasma

en: Install
ca: Instal·la

en: Package Installation Failed
ca: La instal·lació del paquet ha fallat

en: The package you just dropped is invalid.
ca: El paquet que acabeu de deixar no és vàlid.

en: Widgets
ca: Ginys

[ctx: Add widget]
en: Add %1
ca: Afegeix el %1

[ctx: Add icon widget]
en: Add Icon
ca: Afegeix una icona

en: Wallpaper
ca: Fons de pantalla

[ctx: Set wallpaper]
en: Set %1
ca: Estableix el %1

en: Content dropped
ca: Contingut descartat
