libplasma - en to ca@valencia translation catalogue (54 entries)

en: More actions
ca@valencia: Més accions

[ctx: @action:button]
en: Collapse
ca@valencia: Reduïx

[ctx: @action:button]
en: Expand
ca@valencia: Expandix

en: Password
ca@valencia: Contrasenya

en: Search…
ca@valencia: Busca…

en: Search
ca@valencia: Busca

en: Clear search
ca@valencia: Neteja la busca

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Activate %1 Widget
ca@valencia: Activa el giny %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove %1
ca@valencia: Elimina %1

en: Enter Edit Mode
ca@valencia: Entra en el mode edició

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Configure %1...
ca@valencia: Configura %1…

en: Lock Widgets
ca@valencia: Bloqueja els ginys

en: Unlock Widgets
ca@valencia: Desbloqueja els ginys

en: Exit Edit Mode
ca@valencia: Ix del mode edició

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
ca@valencia: Determina si s'ha de crear o no una memòria cau en el disc per al tema.

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: The maximum size of the on-disk Theme cache in kilobytes. Note that these files are sparse files, so the maximum size may not be used. Setting a larger size is therefore often quite safe.
ca@valencia: La mida màxima de la memòria cau en el disc per al tema en kilobytes. Cal tindre en compte que estos fitxers són fitxers dispersos, per tant, quasi no s'utilitzarà la mida màxima. Per tant, es força segur definir una mida gran.

en: Show Alternatives...
ca@valencia: Mostra les alternatives…

en: Widget Removed
ca@valencia: S'ha eliminat el giny

en: The widget "%1" has been removed.
ca@valencia: S'ha eliminat el giny «%1».

en: Panel Removed
ca@valencia: S'ha eliminat el quadro

en: A panel has been removed.
ca@valencia: S'ha eliminat un quadro.

en: Desktop Removed
ca@valencia: S'ha eliminat l'escriptori

en: A desktop has been removed.
ca@valencia: S'ha eliminat un escriptori.

en: Undo
ca@valencia: Desfés

en: Widget Settings
ca@valencia: Configureu el giny

en: Remove this Widget
ca@valencia: Suprimix este giny

en: Remove this Panel
ca@valencia: Elimina este quadro

en: Remove this Activity
ca@valencia: Elimina esta activitat

en: Activity Settings
ca@valencia: Configureu l'activitat

en: Add or Manage Widgets…
ca@valencia: Afig o gestiona els ginys…

en: Could not find requested component: %1
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el component sol·licitat: %1

en: The root item of %1 must be of type ContainmentItem
ca@valencia: L'element arrel de %1 cal que siga del tipus ContainmentItem

en: The root item of %1 must be of type PlasmoidItem
ca@valencia: L'element arrel de %1 cal que siga del tipus PlasmoidItem

en: Unknown Applet
ca@valencia: Miniaplicació desconeguda

en: This Widget was written for an unknown older version of Plasma and is not compatible with Plasma %1. Please contact the widget's author for an updated version.
ca@valencia: Este giny s'ha escrit per a una versió antiga desconeguda de Plasma i no és compatible amb Plasma %1. Poseu-vos en contacte amb el seu autor per a una versió actualitzada.

en: %1 is not compatible with Plasma %2
ca@valencia: %1 no és compatible amb Plasma %2

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please contact the widget's author for an updated version.
ca@valencia: Este giny s'ha escrit per a Plasma %1 i no és compatible amb Plasma %2. Poseu-vos en contacte amb el seu autor per a una versió actualitzada.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please update Plasma in order to use the widget.
ca@valencia: Este giny s'ha escrit per a Plasma %1 i no és compatible amb Plasma %2. Actualitzeu Plasma per tal d'emprar-lo.

en: Sorry! There was an error loading %1.
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar %1.

en: Error loading QML file: %1 %2
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar el fitxer en QML: %1 %2

en: Error loading Applet: package %1 does not exist.
ca@valencia: S'ha produït un error en carregar la miniaplicació: el paquet %1 no existix.

en: %1 — %2 Settings
ca@valencia: %1 — Configuració de %2

en: %1 Settings
ca@valencia: Configuració de %1

en: Plasma Package
ca@valencia: Paquet de Plasma

en: Install
ca@valencia: Instal·la

en: Package Installation Failed
ca@valencia: La instal·lació del paquet ha fallat

en: The package you just dropped is invalid.
ca@valencia: El paquet que acabeu de deixar no és vàlid.

en: Widgets
ca@valencia: Ginys

[ctx: Add widget]
en: Add %1
ca@valencia: Afig %1

[ctx: Add icon widget]
en: Add Icon
ca@valencia: Afig una icona

en: Wallpaper
ca@valencia: Fons de pantalla

[ctx: Set wallpaper]
en: Set %1
ca@valencia: Establix %1

en: Content dropped
ca@valencia: Contingut descartat
