plasmapkg - en to nb translation catalogue (48 entries)

en: More actions
nb: Flere handlinger

[ctx: @action:button]
en: Collapse
nb: Fold sammen

[ctx: @action:button]
en: Expand
nb: Fold ut

en: Password
nb: Passord

en: Search…
nb: Søk …

en: Search
nb: Søk

en: Clear search
nb: Tøm søkefeltet

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Activate %1 Widget
nb: Aktiver %1-elementet

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove %1
nb: Fjern «%1»

en: Enter Edit Mode
nb: Start tilpasning

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Configure %1...
nb: Sett opp «%1» …

en: Lock Widgets
nb: Lås elementer

en: Unlock Widgets
nb: Lås opp elementer

en: Exit Edit Mode
nb: Avslutt tilpasning

en: Could not find requested component: %1
nb: Fant ikke den etterspurte komponenten: %1

en: Show Alternatives...
nb: Vis alternativer …

en: Widget Removed
nb: Skjermelement fjernet

en: The widget "%1" has been removed.
nb: Skjermelementet «%1» ble fjernet.

en: Panel Removed
nb: Panel fjernet

en: A panel has been removed.
nb: Et panel ble fjernet.

en: Desktop Removed
nb: Skrivebord fjernet

en: A desktop has been removed.
nb: Et skrivebord ble fjernet.

en: Undo
nb: Angre

en: Widget Settings
nb: Elementoppsett

en: Remove this Widget
nb: Fjern dette elementet

en: Remove this Panel
nb: Fjern dette panelet

en: Remove this Activity
nb: Fjern denne aktiviteten

en: Activity Settings
nb: Aktivitetsoppsett

en: Add or Manage Widgets…
nb: Legg til eller håndter elementer …

en: The root item of %1 must be of type ContainmentItem
nb: Rotelementet til %1 må være av typen ContainmentItem

en: The root item of %1 must be of type PlasmoidItem
nb: Rotelementet til %1 må være av typen PlasmoidItem

en: Unknown Applet
nb: Ukjent element

en: %1 is not compatible with Plasma %2
nb: %1 er ikke kompatibel med Plasma %2

en: Sorry! There was an error loading %1.
nb: Det oppstod dessverre en feil ved lasting av %1.

en: Error loading QML file: %1 %2
nb: Feil ved lasting av QML-fil: %1 %2

en: Error loading Applet: package %1 does not exist.
nb: Feil ved lasting av skjermelement: pakken %1 finnes ikke.

en: %1 — %2 Settings
nb: %1 – innstillinger for %2

en: %1 Settings
nb: %1-innstillinger

en: Plasma Package
nb: Plasma-pakke

en: Install
nb: Installer

en: Package Installation Failed
nb: Feil ved pakkeinstallering

en: The package you just dropped is invalid.
nb: Pakken du slapp er ugyldig.

en: Widgets
nb: Skjermelementer

[ctx: Add widget]
en: Add %1
nb: Legg til %1

[ctx: Add icon widget]
en: Add Icon
nb: Legg til ikon

en: Wallpaper
nb: Bakgrunnsbilde

en: Content dropped
nb: Innhold sluppet
