PWQuality library - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: BAD PASSWORD: %s
eu: PASAHITZ TXARRA: %s

en: Usage: %s [user]
eu: Erabilera: %s [erabiltzailea]

en: Error: %s
eu: Errorea: %s

en: Could not obtain the password to be scored
eu: Ezin izan da pasahitza lortu puntuatzeko

en: Password quality check failed:
     %s
eu: Pasahitzaren kalitate egiaztapenak huts egin du:
    %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
eu: Erabilera: %s <entropia-bit-ak>

en: Memory allocation error when setting
eu: Memoria esleipen errorea ezartzerakoan

en: Memory allocation error
eu: Memoria esleipen errorea

en: The password is the same as the old one
eu: Pasahitza aurrekoaren berdina da

en: The password is a palindrome
eu: Pasahitza palindromoa da

en: The password is too similar to the old one
eu: Pasahitza aurrekoaren oso antzekoa da

en: The password contains the user name in some form
eu: Pasahitzak erabiltzaile izena dakar nolabait

en: The password contains less than %ld digits
eu: Pasahitzak %ld digitu baino gutxiago ditu

en: The password contains too few digits
eu: Pasahitzak digitu gutxiegi ditu

en: The password is too short
eu: Pasahitza motzegia da

en: The password is just rotated old one
eu: Pasahitza aurrekoa alderantziz da

en: No password supplied
eu: Ez da pasahitzik eman

en: Unknown setting
eu: Ezarpen ezezaguna

en: Fatal failure
eu: Hutsegite larria

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna
