PWQuality library - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: BAD PASSWORD: %s
kk: ҚАТЕ ПАРОЛЬ: %s

en: Usage: %s [user]
kk: Қолданылуы: %s [пайдаланушы]

en:        The command reads the password to be scored from the standard input.
kk:        Команда енгізілген парольдің сапасын тексереді.

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Could not obtain the password to be scored
kk: Тексеру үшін парольді алу сәтсіз аяқталды

en: Password quality check failed:
     %s
kk: Пароль сапасын тексеру сәтсіз аяқталды:
     %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
kk: Қолданылуы: %s <энтропия-биттері>

en: Memory allocation error when setting
kk: Баптау кезінде жадыны бөлу қатесі

en: Memory allocation error
kk: Жадыны бөлу қатесі

en: The password is the same as the old one
kk: Пароль алдындағысымен бірдей

en: The password is a palindrome
kk: Пароль палиндром болып табылады

en: The password differs with case changes only
kk: Пароль тек таңбалардың регистрмен ғана ерекшеленеді

en: The password is too similar to the old one
kk: Пароль алдындағысына тым ұқсайды

en: The password contains the user name in some form
kk: Пароль ішінде қандай да бір түрде пайдаланушы аты бар

en: The password contains words from the real name of the user in some form
kk: Пароль ішінде қандай да бір түрде пайдаланушы атынан сөздер бар

en: The password contains forbidden words in some form
kk: Пароль ішінде қандай да бір түрде рұқсат етілмеген сөздер бар

en: The password contains less than %ld digits
kk: Парольде %ld шамасынан аз цифр бар

en: The password contains too few digits
kk: Парольде тым аз цифр бар

en: The password contains less than %ld uppercase letters
kk: Пароль ішінде %ld бас әріптен аз болып тұр

en: The password contains too few uppercase letters
kk: Пароль ішінде бас әріптер саны жекткіліксіз

en: The password contains less than %ld lowercase letters
kk: Пароль ішінде %ld кіші әріптен аз болып тұр

en: The password contains too few lowercase letters
kk: Пароль ішінде кіші әріптер саны жекткіліксіз

en: The password is too short
kk: Пароль тым қысқа

en: The password is just rotated old one
kk: Пароль ескі парольдің аударылған пішімінде болып тұр

en: No password supplied
kk: Пароль көрсетілмеді

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате
