PWQuality library - en to km translation catalogue (50 entries)

en: BAD PASSWORD: %s
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ល្អ ៖ %s

en: Usage: %s [user]
km: ការប្រើប្រាស់ : %s [អ្នកប្រើប្រាស់]

en:        The command reads the password to be scored from the standard input.
km: ការបញ្ជាអានលេខសម្ងាត់ដើម្បី រក្សាទុកពីការបញ្ចូលស្ដង់ដា ។

en: Error: %s
km: មានកំហុស: %s

en: Could not obtain the password to be scored
km: មិនអាចទទួលបានលេខសម្ងាត់ដើម្បីរក្សាទុក ។

en: Password quality check failed:
     %s
km: ការពិនិត្យគុណភាពលេខសម្ងាត់បរាជ័យ: 
    %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
km: ការប្រើប្រាស់ៈ %s <ធាតុ-bits>

en: Memory allocation error when setting
km: មានកំហុសការបែងអង្គចង់ចាំនៅពេលកំណត់

en: Memory allocation error
km: មានកំហុសការបែងចែកអង្គចង់ចាំ

en: The password is the same as the old one
km: លេខសម្ងាត់ដូចលេខសម្ងាត់ចាស់

en: The password is a palindrome
km: លេខសម្ងាត់គឺជា palindrome

en: The password differs with case changes only
km: លេខសម្ងាត់គឺខុសប្លែកជាមួយករណីរផ្លាស់ប្តូរតែប៉ុនោះ

en: The password is too similar to the old one
km: លេខសម្ងាត់ស្រដៀងទៅនឹងលេខសម្ងាត់ចាស់

en: The password contains the user name in some form
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកនូវឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ក្នុងទម្រង់ផ្សេងៗ

en: The password contains words from the real name of the user in some form
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវពាក្យមកពីឈ្មោះពិតរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ក្នុងទម្រង់ផ្សេង

en: The password contains forbidden words in some form
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវពាក្យហាមឃាត់ក្នុងទម្រង់ខ្លះ

en: The password contains less than %ld digits
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវលេខតិចជាង %ld

en: The password contains too few digits
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវលេខពីរ ឬ បី

en: The password contains less than %ld uppercase letters
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវតួអក្សរធំតិចជាង %ld

en: The password contains too few uppercase letters
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវតួអក្សរធំពីរ ឬបី

en: The password contains less than %ld lowercase letters
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវតួអក្សរតូចតិចជាង %ld

en: The password contains too few lowercase letters
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកនូវតួអក្សរតូចពីរ ឬ បី

en: The password contains less than %ld non-alphanumeric characters
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកតួអក្សរដែលមិនមែនជាអក្សរក្រមលេខតិចជាង %ld

en: The password contains too few non-alphanumeric characters
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកនូវតួអក្សរដែលមិនមែនជាអក្សរក្រមលេខតិចចំនួន ពីរ ឬ បី

en: The password is shorter than %ld characters
km: ពាក្យសម្ងាត់ខ្លីជាង %ld តួអក្សរ

en: The password is too short
km: ពាក្យសម្ងាត់ខ្លីពេក

en: The password is just rotated old one
km: ពាក្យសម្ងាត់ទើបតែត្រឡប់ពាក្យសម្ងាត់ចាស់មួយ

en: The password contains less than %ld character classes
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកតិចជាង %ld ថ្នាក់តួអក្សរ

en: The password does not contain enough character classes
km: ពាក្យសម្ងាត់មិនមានផ្ទុកថ្នាក់តួអក្សរគ្រប់គ្រាន់

en: The password contains more than %ld same characters consecutively
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុក %ld តួអក្សរដូចគ្នានិងជាប់គ្នា

en: The password contains too many same characters consecutively
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកតួអក្សរដូចគ្នានិងជាប់គ្នាច្រើន

en: The password contains more than %ld characters of the same class consecutively
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកច្រើនជាង %ld តួអក្សរនៃថ្នាក់ដូចគ្នានិងជាប់គ្នា

en: The password contains too many characters of the same class consecutively
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកតួអក្សរនៃថ្នាក់ដូចគ្នានិងជាប់គ្នាច្រើនពេក

en: The password contains monotonic sequence longer than %ld characters
km: ពាក្យសម្ងាត់មានផ្ទុកឯកតាលំដាប់វែងជាង %ld តួអក្សរ

en: The password contains too long of a monotonic character sequence
km: ពាក្យសម្ងាត់ផ្ទុកឯកតាលំដាប់តួអក្សរវែងពេក

en: No password supplied
km: មិន​បាន​ផ្ដល់​ពាក្យសម្ងាត់

en: Cannot obtain random numbers from the RNG device
km: មិនបានទទួលលេខចៃដន្យពីឧបករណ៍ RNG

en: Password generation failed - required entropy too low for settings
km: ការបង្ដើតពាក្យសម្ងាត់បរាជ័យ - ត្រូវការធាតុក្នុងការកំណត់ទៅកាន់ទាប

en: The password fails the dictionary check
km: ពាក្យសម្ងាត់បានបរាជ័យក្នុងការពិនិត្យវចនានុក្រម

en: Unknown setting
km: មិនស្គាល់ការកំណត់

en: Bad integer value of setting
km: ការកំណត់តម្លៃចំនួនគត់មិនត្រឹមត្រូវ

en: Bad integer value
km: តម្លៃចំនួនគត់មិនត្រឹមត្រូវ

en: Setting %s is not of integer type
km: ការកំណត់ %s មិនមែនជាប្រភេទចំនួនគត់

en: Setting is not of integer type
km: ការកំណត់តម្លៃចំនួនគត់មិនត្រឹមត្រូវ

en: Setting %s is not of string type
km: ការកំណត់ %s  មិនមែនជាប្រភេទខ្សែរអក្សរ

en: Setting is not of string type
km: ការកំណត់មិនមែនជាប្រភេទខ្សែរអក្សរ

en: Opening the configuration file failed
km: កំពុងបើកការកំណត់ថតបរាជ័យ

en: The configuration file is malformed
km: ការកំណត់ថតគឺមិនត្រឹមត្រូវ

en: Fatal failure
km: បរាជាជ័យធ្ងន់ធ្ងរ

en: Unknown error
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស
