PWQuality library - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: BAD PASSWORD: %s
sk: NESPRÁVNE HESLO: %s

en: Usage: %s [user]
sk: Použitie: %s [užívateľ]

en:        The command reads the password to be scored from the standard input.
sk:        Príkaz číta heslo, aby bolo ohodnotené zo štandardného vstupu.

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Could not obtain the password to be scored
sk: Nemôžem získať heslo na hodnotenie

en: Password quality check failed:
     %s
sk: Kontrola kvality hesla zlyhala:
    %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
sk: Použitie: %s <počet-bitov-entropie>

en: Memory allocation error when setting
sk: Chyba pridelenia pamäte pri nastavovaní

en: Memory allocation error
sk: Chyba pridelenia pamäte

en: The password is the same as the old one
sk: Heslo je rovnaké ako to staré

en: The password is a palindrome
sk: Heslo je palindróm

en: The password differs with case changes only
sk: Heslo sa odlišuje iba zmenami veľkostí písmen

en: The password is too similar to the old one
sk: Heslo je príliš podobné starému

en: The password contains the user name in some form
sk: Heslo obsahuje užívateľské meno v istej forme

en: The password contains words from the real name of the user in some form
sk: Heslo obsahuje slová z reálneho mena užívateľa v istej forme

en: The password contains forbidden words in some form
sk: Heslo obsahuje zakázané slová v istej forme

en: The password contains less than %ld digits
sk: Heslo obsahuje menej ako %ld číslic

en: The password contains too few digits
sk: Heslo obsahuje príliš málo číslic

en: The password contains less than %ld uppercase letters
sk: Heslo obsahuje menej ako %ld veľkých písmen

en: The password contains too few uppercase letters
sk: Heslo obsahuje príliš málo veľkých písmen

en: The password contains less than %ld lowercase letters
sk: Heslo obsahuje menej ako %ld malých písmen

en: The password contains too few lowercase letters
sk: Heslo obsahuje príliš málo malých písmen

en: The password contains less than %ld non-alphanumeric characters
sk: Heslo obsahuje menej ako %ld  nealfanumerických znakov

en: The password contains too few non-alphanumeric characters
sk: Heslo obsahuje príliš málo nealfanumerických znakov

en: The password is shorter than %ld characters
sk: Heslo je kratšie než %ld znakov

en: The password is too short
sk: Heslo je príliš krátke

en: The password is just rotated old one
sk: Heslo je iba obrátené staré heslo

en: The password contains less than %ld character classes
sk: Heslo obsahuje menej ako %ld rôznych druhov znakov

en: The password does not contain enough character classes
sk: Heslo neobsahuje dostatok rôznych druhov znakov

en: The password contains more than %ld same characters consecutively
sk: Heslo obsahuje viac ako %ld rovnakých znakov za sebou

en: The password contains too many same characters consecutively
sk: Heslo obsahuje príliš veľa rovnakých znakov za sebou

en: The password contains more than %ld characters of the same class consecutively
sk: Heslo obsahuje viac ako %ld znakov rovnakej triedy za sebou

en: The password contains too many characters of the same class consecutively
sk: Heslo obsahuje príliš veľa znakov rovnakej triedy za sebou

en: The password contains monotonic sequence longer than %ld characters
sk: Heslo obsahuje jednotvárnu postupnosť dlhšiu ako %ld  znakov

en: The password contains too long of a monotonic character sequence
sk: Heslo obsahuje príliš jednotvárnu postupnosť znakov

en: No password supplied
sk: Heslo nezadané

en: Cannot obtain random numbers from the RNG device
sk: Nie je možné získať náhodné čísla zo zariadenia RNG

en: Password generation failed - required entropy too low for settings
sk: Generovanie hesla zlyhalo - požadovaná entropia je príliš nízka voči nastaveniam

en: The password fails the dictionary check
sk: Heslo nevyhovuje kontrole slovníkom

en: Unknown setting
sk: Neznáme nastavenie

en: Bad integer value of setting
sk: Chybná celočíselná hodnota nastavenia

en: Bad integer value
sk: Chybná celočíselná hodnota

en: Setting %s is not of integer type
sk: Nastavenie %s nie je typu celé číslo

en: Setting is not of integer type
sk: Nastavenie nie je typu celé číslo

en: Setting %s is not of string type
sk: Nastavenie %s nie je typu reťazec

en: Setting is not of string type
sk: Nastavenie nie je typu reťazec

en: Opening the configuration file failed
sk: Otvorenie konfiguračného súboru zlyhalo

en: The configuration file is malformed
sk: Konfiguračný súbor je poškodený

en: Fatal failure
sk: Fatálne zlyhanie

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba
