libpwquality 1.2.4 - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: The password is the same as the old one
sq: Fjalëkalimi është i njëjtë si i vjetri

en: The password is a palindrome
sq: Fjalëkalimi është një palindromë

en: The password is too similar to the old one
sq: Fjalëkalimi është i ngjashëm me të vjetrin

en: The password contains less than %ld digits
sq: Fjalëkalimi përmban më pak se %ld numra

en: The password contains too few digits
sq: Fjalëkalimi përmban shumë pak numra

en: The password contains less than %ld uppercase letters
sq: Fjalëkalimi përbam më pak se %ld shkronja të mëdha

en: The password contains less than %ld lowercase letters
sq: Fjalëkalimi përmban më pak se %ld shkronja të vogla

en: Fatal failure
sq: Dështim fatal
