PWQuality library - en to sr translation catalogue (50 entries)

en: BAD PASSWORD: %s
sr: ЛОША ЛОЗИНКА: %s

en: Usage: %s [user]
sr: Употреба: %s [корисник]

en:        The command reads the password to be scored from the standard input.
sr:        Команда чита лозинку коју треба оценити са стандардног улаза.

en: Error: %s
sr: Грешка: %s

en: Could not obtain the password to be scored
sr: Неуспешно прибављање лозинке коју треба оценити

en: Password quality check failed:
     %s
sr: Неуспешна провера квалитета лозинке:
     %s

en: Usage: %s <entropy-bits>
sr: Употреба: %s <entropy-bits>

en: Memory allocation error when setting
sr: Грешка при заузимању меморије када је постављено

en: Memory allocation error
sr: Грешка заузимања меморије

en: The password is the same as the old one
sr: Лозинка је иста као и претходна

en: The password is a palindrome
sr: Лозинка је палиндром

en: The password differs with case changes only
sr: Лозинка се разликује само променом великих и малих слова

en: The password is too similar to the old one
sr: Лозинка је превише слична претходној

en: The password contains the user name in some form
sr: Лозинка садржи корисничко име у неком облику

en: The password contains words from the real name of the user in some form
sr: Лозинка садржи речи из пуног имена или корисничког имена у неком облику

en: The password contains forbidden words in some form
sr: Лозинка садржи забрањене речи у неком облику

en: The password contains less than %ld digits
sr: Лозинка садржи мање од %ld цифара

en: The password contains too few digits
sr: Лозинка не садржи довољно цифара

en: The password contains less than %ld uppercase letters
sr: Лозинка садржи мање од %ld великих слова

en: The password contains too few uppercase letters
sr: Лозинка не садржи довољно великих слова

en: The password contains less than %ld lowercase letters
sr: Лозинка садржи мање од %ld малих слова

en: The password contains too few lowercase letters
sr: Лозинка не садржи довољно малих слова

en: The password contains less than %ld non-alphanumeric characters
sr: Лозинка садржи мање од %ld специјалних карактера

en: The password contains too few non-alphanumeric characters
sr: Лозинка не садржи довољно специјалних карактера

en: The password is shorter than %ld characters
sr: Лозинка је краћа од %ld карактера

en: The password is too short
sr: Лозинка је прекратка

en: The password is just rotated old one
sr: Лозинка је само обрнута стара лозинка

en: The password contains less than %ld character classes
sr: Лозинка садржи мање од %ld класа карактера

en: The password does not contain enough character classes
sr: Лозинка не садржи довољно класа карактера

en: The password contains more than %ld same characters consecutively
sr: Лозинка садржи више од %ld истих узастопних карактера

en: The password contains too many same characters consecutively
sr: Лозинка садржи превише истих узастопних карактера

en: The password contains more than %ld characters of the same class consecutively
sr: Лозинка садржи више од %ld узастопних карактера исте класе

en: The password contains too many characters of the same class consecutively
sr: Лозинка садржи превише узастопних карактера исте класе

en: The password contains monotonic sequence longer than %ld characters
sr: Лозинка садржи монотони низ дужи од %ld карактера

en: The password contains too long of a monotonic character sequence
sr: Лозинка садржи предугачак низ монотоних карактера

en: No password supplied
sr: Није понуђена лозинка

en: Cannot obtain random numbers from the RNG device
sr: Не могу да прибавим насумичне бројеве од RNG уређаја

en: Password generation failed - required entropy too low for settings
sr: Стварање лозинке није успело - недовољна ентропија за подешавања

en: The password fails the dictionary check
sr: Лозинка не пролази тест речника

en: Unknown setting
sr: Непознато подешавање

en: Bad integer value of setting
sr: Неисправна целобројна вредност подешавања

en: Bad integer value
sr: Неисправна целобројна вредност

en: Setting %s is not of integer type
sr: Подешавање %s није целобројне врсте

en: Setting is not of integer type
sr: Подешавање није целобројне врсте

en: Setting %s is not of string type
sr: Подешавање %s није знаковне врсте

en: Setting is not of string type
sr: Подешавање није знаковне врсте

en: Opening the configuration file failed
sr: Отварање датотеке са подешавањима није успело

en: The configuration file is malformed
sr: Датотека са подешавањима је деформисана

en: Fatal failure
sr: Фатална грешка

en: Unknown error
sr: Непозната грешка
