libsecret master - en to ab translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
ab: Ииашам имаӡоу ацыԥха аҵәахырҭа аҟынтә аиура

en: Default keyring
ab: ацаԥхақәа реидҳәала ишыҟоу еиԥш

en: Couldn’t communicate with the secret storage
ab: Имаӡоу ацаԥхақәа рҵәахырҭа аҽамадара залымшахеит

en: the label for the new stored item
ab: ҿыц еиқәырхоу аҵакы азы адырга

en: the collection in which to place the stored item
ab: Аизга, зыҩныҵҟа еиқәырхоу аҵакы зҭаӡо

en: attribute value pairs of item to lookup
ab: Аԥшааразы шәхы иашәырхәаша ҩ-еилкаарак рҵакы

en: attribute value pairs which match items to clear
ab:  ҩ-еилкаарак, зҵакы ианыххо ирышьашәалоу

en: collection in which to lock
ab: Аизга, зҟаны ишьақәырӷәӷәатәу

en: return all results, instead of just first one
ab: Актәи амацара аҟәымҟәа,алҵшәақәа зегьы раарԥшра

en: unlock item results if necessary
ab: Иаҭаххозар, алҵшәақәа рҵакқәа роужьра
