libsecret master - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
bg: Получена е невалидна тайна от хранилището за тайни

en: Default keyring
bg: Стандартен ключодържател

en: Couldn’t communicate with the secret storage
bg: Няма връзка с хранилището за тайни

en: the label for the new stored item
bg: етикетът за новосъхраненият обект

en: the collection in which to place the stored item
bg: къде да се запази този обект

en: attribute value pairs of item to lookup
bg: двойки атрибут-стойност на търсения обект

en: attribute value pairs which match items to clear
bg: двойки атрибут-стойност, които ще бъдат изтрити

en: collection in which to lock
bg: колекция, в която да се заключва

en: return all results, instead of just first one
bg: всички резултати, а не само първия

en: unlock item results if necessary
bg: отключване на обектите при необходимост
