libsecret master - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Received invalid secret from the secret storage
ca: S'ha rebut un secret no vàlid del magatzem de secrets

en: Default keyring
ca: Clauer per defecte

en: Couldn’t communicate with the secret storage
ca: No s'ha pogut contactar amb el magatzem de secrets

en: the label for the new stored item
ca: l'etiqueta per l'element desat nou

en: the collection in which to place the stored item
ca: la col·lecció on s'ha de posar l'element desat

en: attribute value pairs of item to lookup
ca: parells de valors d'atribut de l'element a cercar

en: attribute value pairs which match items to clear
ca: parells de valors d'atribut que coincideixen amb els elements a esborrar

en: collection in which to lock
ca: col·lecció en la qual blocar

en: return all results, instead of just first one
ca: retorna tots els resultats i no només el primer

en: unlock item results if necessary
ca: desbloca els resultats de l'element si fa falta
